| CommancheHunter a întrebat:

, scuzati categoria...am o problema la facebook, desi internetul merge foarte bine.nu se incarca toata pagina,mai exact partea cu chatul ramane alba si nu se vede absolut nimic,am incercat cu alt cont tot pe acelasi PC si mergea normal, va rog raspundeti-mi.
O zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
| defapteunuexist a răspuns:

Nu ai pentru ce! imi pare rau ca nu ai rezolvat.

4 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Intra pe net cu alt browser!

| CommancheHunter explică (pentru defapteunuexist):

Ce legatura are asta cu doua conturi de pe facebook diferite? Am Google Chrome, si de pe un cont merge normal, de pe altul nu.

| defapteunuexist a răspuns:

Aceeasi problema o aveam si eu cu google chrome, am instalat opera si s-a rezolvat!

| CommancheHunter explică (pentru defapteunuexist):

Am incercat si de pe Mozilla tot cu acelasi cont si nu a mers, dar cu alt cont merge, oricum multumesc pentru raspunsuri!

| defapteunuexist a răspuns (pentru CommancheHunter):

Nu ai pentru ce! imi pare rau ca nu ai rezolvat.