| AlexaGabriela a întrebat:

Buna TPU... am si eu o intrebare : Pot descarca Android pe Samsung Star || - Gt-c6712? Daca da, imi puteti da si mie niste site-uri? Multumesc anticipat. Funda+vot!

2 răspunsuri:
| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Daca nu te pricepi la android te sfatuiesc sa nu incerci dar daca vrei poti cauta pe siteul asta ---- http://www.xda-developers.com/

| AlexaGabriela explică (pentru Robert_Krestel_1990):

Bine... Dar marea intrebare este : Se poate sa descarc android Pe Samsung Star||? Este compatibil? ( Eu una nu ma pricep, dar fratele meu DA! )