| serioux27 a întrebat:

Si-a facut cineva update la versiunea 4 Ice cream sandwich pe un Samsung Galaxy Note? Si daca da. Cum merge? Este totul ok? Are Lag? Faca procesorul fata?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, asta vroiam sa zic. abia astept 4.1, care nu va mai avea deoc lag in chestiile simple, gen net, sau sa se intnepe:d

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, se misca mult mai bine. Lag aproape 0, iar cel care era(cu live walpaper, un lag usor0 a disparut. Pe net e o schibmare, se msica mai bine :p.

| serioux27 explică (pentru sltlp):

Deci vrei sa spui ca se misca mai bine cu ice cream sandwich decat cu Gingerbread 2.3.5 care il are pe el? :O

| serioux27 explică (pentru sltlp):

Deci pot sa-mi fac update cu incredere? Iti dau funa! ^^

| sltlp a răspuns (pentru serioux27):

Dun punctul meu de vedere trebuia sa fi avut de mult ics pus :d

| serioux27 explică (pentru sltlp):

Merci mult mult!

| sltlp a răspuns (pentru serioux27):

Da, asta vroiam sa zic. abia astept 4.1, care nu va mai avea deoc lag in chestiile simple, gen net, sau sa se intnepe:d