| stefangs a întrebat:

Sunt detinatorul unui Samsung Galaxy Note cu Android Ice Cream Sandwich si vreau sa va intreb daca pot sa fac update la Android Jelly Bean? Daca nu stiti cam cand voi putea sa fac chestia asta? (Acord Funda)

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Prin neombrie va aparea update oficial la android 4.1 pentru galaaxy note. daca nu ai rabdare, potis a pui neoficial, dar pierzi garantia

| stefangs explică (pentru sltlp):

Si neoficial de unde pot pune? Si un tutorial daca se poate?

| sltlp a răspuns (pentru stefangs):

Esti sigur ca vrei neoficial? eu zic sa te mai gandesti, daca ai garantie la el. daca esti sigur, id de messenger este ca si utilziatorul, te ajut sa pui.