| Zuzumilk26 a întrebat:

si Crăciun Fericit! Dc nu merge sa vb pe Pcgarage cu un Specialist prin Mesaje.Nu imi mai apare ala cu Galben. Oare Dc?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cine crezi ca-ti raspunde duminica, inaintea sarbatorilor? laughing

| sierra1 a răspuns:

S-au pus şi ei pe copt cozonaci - d-aia lipsesc de la legărura online

-- sărbători frumoase --

| Zuzumilk26 explică:

Va multumesc tuturor de Raspuns.Sarbatori Fericite!

| Alin_Badea_1999 a răspuns:

Este o eroare a site-ului se v-a rezolva in maxin 24h pana antunci poti sa imi spui mie de ce ai nevoie sunt un angajat la pcgarage mai multe informatii! Badea Alin pe Facebook am poza aceasta de pe TPU!
LINK : https://www.facebook.com/profile.php?id=100013679088149

| cfrtobias a răspuns (pentru Alin_Badea_1999):

Poate esti un copil cred dupa Facebook nici nu esti angajat acolo cred

| Alin_Badea_1999 a răspuns (pentru cfrtobias):

Faceti cum credeti domnule eu am incercat sa rezolv...