| Denis_Bogdan_1996 a întrebat:

si tuturor utilizatorilor.
Va rog frumos sa ma ajutati is pe mine, cu o problema la Skype.
Aseara am vorbit de dimineat de la 10 pana noaptea la 2, si mi se blocase pc, dupa ce am dat un reboot, si am vrut sa ma conectez pe skype, ca se conecta cand pornea pc, nu s-a conectat si mi-a dat o eroare de genul asta: " Skype nu a putut sa se conecteze.
1. Contactati administratorul de retea. [ Internetul nu are nimic, ca ma pot conecta la alete site-uri.]
2. Restartati skype, si intrati peste 2 minute.
Va rog frumos sa ma ajutati, cine ma ajuta va primi funda.

Va-si multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Teddyshor a răspuns:

Reinstaleaza skipe ul poate o sa mearga

| Denis_Bogdan_1996 explică (pentru Teddyshor):

Am incercat, dar tot nimic.