| Zozohun a întrebat:

Spune-ti si mie ce drivere utile as putea instala sau ce setari as putea face la PC-ul meu ca sa mearga mai bine. Mai jos aveti detaliile PC-ului.

Procesor:

AMD Phenom(tm) II x4 B45 Processor, (4 CPUs), 4 Logical Process, 3. 01GHz 4.00 GB RAM 64 bit system

Placa:

Nvidia GeForce GTX 460, Integrated RAMDAC, 2770 MB, 1920 x 1080 display (32 bit) (60Hz)

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Cauta si descarca Nvidia Gefroce pentru a updata driverele placii video la ultima versiune.
Ca sa mearga mai bine ai putea instala aplicatia JetClean care curata calculatorul de registrii si il optimizeaza. Fata de alte aplicatii de "clean" el nu sta deschis in background sa consume, nu ii dai tu cand ai chef.

Răspuns utilizator avertizat