| Florin777 a întrebat:

stie careva dintre voi de ce nu imi mai merge sa descarc nimic de pe magazin play? dau pe "instalati"...si imi arata ca se incarca dar nu se mai termina se incarca asa la infinit....ma poate ajuta care va rog dau funda.

3 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Asa face la toate aplicatiile? vezi poate ai oprit alte aplicatii care ajuta la functionarea magazin play

| Florin777 explică (pentru BTWIN):

Da la toate aplicatiile imi face asa...o fi din cauza ca am luat alte aplicatii de pe mobogenie? .....adica am tradat practic magazin play?

| BTWIN a răspuns (pentru Florin777):

Am prieteni care au folosit si ei mobogenie si nu au avut probleme...intr-un timp mi-a mers si mie mai greu magazinplay, cam acum vreo 2sapt dar si-a revenit...vezi sa nu ai oprite programe de la google