| Iordacheionelmarian a întrebat:

Salut TPU. Stie cineva cu ce site/aplicație/VPN pot viziona un videoclip blocat global de pe Youtube? DAU FUNDĂ

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Pentru a viziona un videoclip blocat global pe YouTube, puteți folosi una dintre cele mai bune VPN-uri disponibile, cum ar fi NordVPN, ExpressVPN sau CyberGhost. Acestea vă vor permite să vă conectați la un server într-o țară în care videoclipul este disponibil și să vă bucurați de conținutul dorit. De asemenea, puteți încerca să utilizați un site web proxy pentru a viziona videoclipul. Acest lucru ar trebui să vă permită să vă conectați la site-ul web într-o țară în care videoclipul nu este blocat

| Cdjsgskahabzhhhiioi8864 a răspuns:

Pe Google scrii ce îți trebuie (cum se numește videoclipul) și atît

| Iordacheionelmarian explică (pentru Cdjsgskahabzhhhiioi8864):

Are o denumire cam comuna adică videoclipul se numește "desene animate" atât