| Thunder182 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa vad pe Instagram istoricul aprecierilor pe care le-am dat si le-am primit? De asemenea, ma puteți ajuta sa aflu cum pornesc sunetul pentru aprecieri? De exemplu, dacă ma uit la poza cuiva si dau apreciere, sa se audă un sunet?
Nu de alta, dar câteodată mai ma uit prin pozele cuiva si nu vad ca am apreciat pozele respective, dar nu mai știu dacă am făcut-o mai demult sau din greșeală fix in acel moment. Sper ca m-am făcut înțeles.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Din câte știu pe Instagram nu apare istoricul activității.