| Greece2000 a întrebat:

stie cineva daca in photoshop poti sa reglezi o imagine facuta atunci cand din greseala se misca telefonul, ma intereseaza de o poza sa o fac normala ca sa miscat putin telefonul cand am facut poza. Dau funda?

Răspuns Câştigător
| Andrew0001 a răspuns:

Eu lucrez cu photoshopul si depinde cit de tare l-ai miscat poate fi greu de corectat sau chiar imposibil

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Hotaraste-te.Dai funda sau nu?
Si nu, nu se poate. Daca viitoare i-ati niste pastile de inima sa nu-ti mai tremure mana.

| Felicica a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenia photoshop.