| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

stiti browserul de net google chrome, cand dau click dreapta pe un text am niste optiuni si eu vreau sa folosesc inspect element pentru a schimba acel text dar cand ii dau refresh sau ies din browser isi revine la normal dati-mi un program pentru problema asta vreau sa schimb textul respectiv si vreau sa ramana schimbat dau funda!big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Frigg a răspuns:

Site-ul este creat intr-un anumit fel. Daca tu doresti sa vezi textu mai mare, spre exemplu, poti schimba sa vezi doar tu asa si doar 1 data. Nu ai cum sa modifici definitiv continutul site-ului. Browserul Google Chrome iti permite modificarea deoarece poate tu vrei sa testezi cum s-ar vedea site-ul respectiv in diferite conditii sau ai avea alte preferinte.

Funda?

2 răspunsuri:
| BrokenAngels a răspuns:

Poti face asta pe orice site(sa modifici textul), dar nu exista niciun program pentru asa ceva!

| catavn a răspuns:

Textul modificat de tine este doar la tine in browser nu pe siteul respectiv, cand dai refresh si normal ca nu este modificat.
Asa oricine putea sa modifice situri cu "inspect element".