| TheFoxx a întrebat:

stiti ce program sa instalez.de cateva zile nu mai merge youtube mi se blocheaza melodia, iar la google nu pot sa dau click pe imagini sa le vad mai mari, dau funda...

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Verifica procesele CPU la cat iti sta pc daca sta 100 % atunci intervine altceva, incingerea procesorului, programe care ruleaza alandala, virusi, si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca advanced system care si ruleaza cu el.E un program care face curatenie. Daca nu merge nici dupa ce ai rulat cu acel program, e posibil ca itosoft sa aiba dreptate.Totusi cred ca si browserul e incarcat de istoric, cache, si cockies, mai bine dezinstalezi browserul si instalezi altul.O alta cauza poate fi conexiunea slaba la internet, si viteza mica.