| Error4044 a întrebat:

Telefonul meu tot se blocheaza si, dupa cateva zile merge o ora, doua. Nu stiti ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| xXIsabelaXx a răspuns:

Probabil este o problema la baterie sau ceva.Iti recomand sa te duci la un tehnician specializat in electronice.O zi buna si sper ca te-am putut ajuta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un restart uitete pe net dupa model

| Radeas1 a răspuns:

Ai probleme cu telefonul? Ce telefon ai? Are Android, e un Nokia de ăla simplu, specificaţi şi voi frate.

| Error4044 explică (pentru Radeas1):

E fara Android, e LG

| timeOUT a răspuns:

Poti da revenire la setarile din fabrica, si vezi cum se comporta dupa.

| Error4044 explică:

Telefonul e LG, fara Android