| anonim_4396 a întrebat:

1)Cine stie un site sau ceva de genul de pe care pot face rost de niste jocuri(aplicatii) compatibile cu un Samsung GT-s3650?
2)Acest model de telefon are sistem de operare(Win, Symbian etc etc)?
2)Multumesc celor care pot sa-mi ofere un raspuns cat mai detaliat si complex!

Răspuns Câştigător
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Vezi daca gasesti ceva pe zedge.net sau mobile9.com

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)Deci am un Samsung Corby si as vrea sa stiu daca exista un site de unde pot downloada ceva jocuri sau aplicatii pentru acest model de telefon.
2)Am vrut sa stiu daca acest telefon are sistem de operare(am auzit ca de exemplu Samsung Omnia 2 are sistem de operare WINDOWS MOBILE 6. 5).