| VIPSn1p3R a întrebat:

Stiti daca pot sa fac rost de internet de la Vodafone fara abonament prin modem vreau doar pentru o luna ca nu-s acasa si am nev de net la pc. Stiti cumva si cst costa?

1 răspuns:
| valy_9268 a răspuns:

Normal, dote la un sediu Vodafone, cumpara un modem Vodafone si cartela de internet Vodafone, ingarca cu cati giga trafic crezi ca iti ajung si ai nevoie, te duci acasa, bagi cartela in modem, modemu in pc si instalezi modemu in pc urmand pasi care ti da, si apoi, dai goneta pe net!