| DaniTDCI a întrebat:

Stiti vreo metoda de a folosi tableta in loc de tastatura pentru PC? Mi s-a stricat tastatura de la PC si pana o înlocuiesc as vrea sa folosesc tableta ca tastatura, se poate prin conectare usb? Fundaș

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ai putea folosi tastatuta virtuala Control Panel/Easy of acces center.

| Robert_Ionescu_1984 a răspuns:

Ai putea sa o folosesti doar daca merge sa o conectezi prin wi.fi sau bluetooth sau doar daca ai un cablu usb care are intrare de incarcator pentru tableta si intrare usb

| DaniTDCI explică (pentru Robert_Ionescu_1984):

Am cablu usb, dar nu stiu cum sa procedez sa functioneze