| CandyღDulceata a întrebat:

Salut, TPU straight face sunt foarte suparata ieri mi-am luat o tableta prestigio multipad si am pus-o la incarcat de aseara si az dimineata era doar 20 la suta incarcata straight face, si am conectato la pc ca sa transfer date si am observat ca a inceput sa se incarce, am zis ca nu o las la pc sa se incarce si o conectez la incarcator si nu functioneaza adica nu vrea sa se incarce, se incarca doar daca e conectata prin usb la pc crying nu stiu de ce va rog repede sfaturi sau stiu si eu straight face dau funda crying

4 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Du-te cu ea inapoi de unde ai luat-o daca mai ai garantia si ii spui problema!
Succes!

| MariusBoy2013 a răspuns:

Buna, du-te la magazinul de unde ai cumparato si spune-le ca e defecta.

| stlucian a răspuns:

Softul de incarcare prin incarcator defect/corupt.
Inapoi la magazin s-au la reprezentanta service pentru Prestigio scrisa in certificatul de garantie.(cei dela magazit trebuie sa stie reprezentanta)
thumbs up