| red15 a întrebat:

sunt in Italia si am cumparat o cheita Vodafone de internet si am o viteza incredibila de 6kb/s ce sa fac sa am viteza mai mare?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU ai ce sa faci! Ce platesti, asta ai. Din cate am inteles Wind se misca mai bine dar nu pot sa te indrum sa cumperi alta cheita. Am avut si eu de la Vodafone (200 de euro am dat pe ea - fara limita si cu cel mai mare trafic ) si eram sa arunc calculatorul big grin Cea mai buna solutie in Italia este Alice (40 euro pe luna abonament)