| justflo2009 a întrebat:

Salut TPU
Sunt incepator in creearea de situri si chesti online
Am si eu nevoie de pareri despre un site inainte de a cumpara domeniu si hosting
Vreau sa stiu daca merita
acesta e situl https://sites.google.com/site/ofertalaptopuri/
Va rog sa fiti seriosi in raspunsuri si mentionez ca inca mai e de munca la el
Bafta tuturor

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Design la nivelul anului 1995, dar ai de lucruuuuuuu mult la el. MULT. Legat de hosting, am coduri de reducere de 30% pentru afiliati, plus ceva ponturi (nu e musai sa iei de unde am eu afiliere, desigur). Da-mi un PM si povestim mai multe.

| tlaura a răspuns:

Mi se pare un site -ok-

| TinK0de a răspuns:

Eu zic ca e o investitie buna, dar trebuie mult timp sa rabdare.Te sfatuiesc sa-ti iei hosting mai scump(nu la 2E>>Firme fantoma.am patit si eu asa)ci unele la pret ridicat si desigur domeniu.robig grin bafta in continuare!

| milesmain a răspuns:

Iti pot oferi eu oferte destul de bun de hosting, chiar gratuit primele luni. Da-mi pm daca esti interesat.

| milesmain a răspuns:

Iti recomand hosting de la I-HostYou.com