| MarasacRăzvan a întrebat:

Sunt pe abonament la orange si vreau sa imi activez internet gratuit pe mobil.Deci sun serviciul Self Care, dau apoi la >ServiciiServicii de >dateTesteaza gratuit internetul pe >mobilContinua. Dupa aceasta in loc sa imi spuna "ca voi primi un mesaj de confirmare...etc."ma pune sa aleg intre net mail, net news si net friends care sunt taxate. Ce pot sa fac sa imi activez internetul pe mobil simplu fara alte optiuni?

Răspuns Câştigător
| BelieveinMagic a răspuns:

La Abonament nu poti testa internetul, doar la cartela PrePay.