| flaviu1996 a întrebat:

Sunt pe orange si vreau sa activez internet ca sunt ofertele alea doar cu net news, mail, friends trimit sms dar cand imi vine mesajul de confirmare imi scrie "prin activarea aceste optiuni iti vor fi dezactivate optiunile din contul tau incompatibile cu aceasta oferta" dar nu am nici o oferta activa ce pot sa fac

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Al3xBest a răspuns:

Pai dai ok, dai confirmare! daca nu ai nici o optiune activata atunci continua! poate ai si tu nu sti sau nah...si daca sti ca nu ai atunci dai continuatongue Funda?big grin