| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Samsung Star 2 are android? Ca verisoara mea care lucreaza la Vodafone m-i-a zis ca toate telefoanele pe touch au android! Funda.

15 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

AUzi are o vara deamea nu nu are,, ia-ti un galaxy5 ala ai ieftin si are multe are 3g are detoate si are autorotate aia imi place si se pot upgrada cele mai noi versiuni de android.

| ionutz24_2810 a răspuns:

Ai vrea tu.big grin daca nu o avut Samsung star android atunci nici star 2 n-o sa aiba...FORTZA GALAXY ACE(S5830)

| rocket a răspuns:

Cel mai bine e sa verifici, sa vezi cu ochii tai. http://event.2parale.ro/......ents/click

| whiteviper98 a răspuns:

ALa nu are Android ma, ce tot vorbiti aici? E un telefon slabut.iar parerea mea este ca verisoara ta ar trebui sa fie concediata.sau mai bine sa isi dea singura demisia, dupa prostia ce a spus-o.

| balutza a răspuns:

Samsung Star 2 are android,dar vreau sa specific faptul ca verisoara ta se inseala,sunt multe sisteme de operare la telefoanele pe touch,cum ar fi Symbian,Java, Android chiar si Windows. Sper sa te ajute, bafta!

| LucianSalvanLorand a răspuns (pentru balutza):

Ai uitat de Bada, IOS, si Black berry, dar android e cel mai bun Ai încărcat fișierul alt undeva, nici șterge nu îl poți. oprește acum calculatorul, pornește-l din nou și vei putea sa îl redenumești. și cel mai folosit big grin

| CristiPalidu a răspuns:

Lol
Samsung Star 2 nu are Android

| alexpuya88 a răspuns:

Da are

| gamestoper1998 a răspuns:

Exista theme de android pentru Samsung star 2 dar in nici un caz sistem de operare. Oricum forta Vodafone smart 2 laughing

| paulmicutz a răspuns:

Nu chiar toate telefoanele cu touck screen au

| Graffy97 a răspuns:

Star 2 NU are ANDROID! El ruleaza pe BADA OS. Procesorul este prea slab pentru a rula android. nici placa grafica nu are laughing)) deci sfatul meu: arunca`l si ia`ti ceva performant e slab happy Eu am un Nokia Lumia cu Windows 8 si vreau sa iti spun ca ma descurc mult mai bine decat cu S2-ul care l`am avut ( ANDROID 4.1) Sper ca te-am ajutat

| kjhfasgajhfsaf a răspuns:

Da are, dar dupa parerea mea e un telefon slabut.Te-as sfatui da-ti iei SAMSUNG GALAXY ACE care nu costa asa mult si e si mai atractiv in orice punct de vedere.

| J0KerStar a răspuns:

Nu are andorid...eu am Samsung star 2. tonguetonguetongue.dar din pacare nu aresadsadsad

| Anton_Danyel_1992 a răspuns:

Nu al meu nu are!

| Hatmanu_Emi_2000 a răspuns:

Nu crred deoarece am si eu Samsung star 2 si nu are