| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU-tisti.
asa sa incep am cumparat un server de samp cu 50 de sloturi si vreau sal dezvolt eu ma pricep la samp dar as vrea sa colaborez cu altcineva adica daca cineva are un mod de samp sau vrea sa se inplice in dezvoltarea serverului add :solcaedi@yahoo.com daca aveti voi mod sunteti co-owner eu ma ocup de partea materiala.sau daca vreti voi sa va faceti server add:solcaedi@yahoo.com eu va dau serverul meu de hostat si sunt co-owner add:solcaedi@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

FacMistoDe Voi, decit sa faci misto de noi mai bine invata gramatica si vei afla ca "ciuaua" se scrie in fealitate chihuahua.Dar nici nu a mers vorba de acest ciine.Dar oricum poate ai incurcat chihuahua cu pudel, ca nu ai ce pieptana
sau spala la un asemenea ciine.http://www.rasepasa.com/galeri/CIUAUA.jpg

2 răspunsuri:
| iixLoveKajenForever a răspuns:

Ce ai spus?

| ILoveMe_4775 a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi un chiuaua sa stii ca e un ciine foarte pretenios si trebuie des pieptanat si bait. puppy dog eyes