| TintarTehno a întrebat:

Tocmai am instalat Kali Linux pe PC, dar habar nu am sa instalez programe pe el. Stiu ca trebuie sa intri in terminal si sa bagi niste comenzi dar nu stiu ce comenzi.
Imi puteti spune cum sa instalez OperaBrowser sau FlashPlayer?
Sau funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista google, iti este prieten pentru orice problema ai avea in linux, dar nu inteleg de ce te chinui cu acest sistem de operare daca nu ai nici cele mai de baza cunostinte

| TintarTehno explică (pentru suntserios):

Am cautat pe Google si mai dat numai idiotenii

| peperonies a răspuns:

Format c:

| TintarTehno explică (pentru peperonies):

Meris laughing Formatez c:. Glumeam nu formatez nimic