| TD_Marian_2001 a întrebat:

Tocmai ce mi-am instalat windows 7 ultimate ( 64bit). Am instalat toate driverele. Tot ce trebuie. Dar nu se aude nimic. Doar cand il pornesc. Si cand il opresc. Iar cateodata aud sunetul de la erori. Dar daca pun o melodie pe YT nu se aude. Iar volumul este dat tare. Am incercat tot ce am stiut. Am incercat cu unele comenzi in RUN. Cu SERVICES. Dar nimic. Ce as mai putea face?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cat de vechi e pc ul

| gelu1970 a răspuns:

Probabil ca ai instalat un driver de sunet necorespunzator sistemului tau.

| TD_Marian_2001 explică (pentru gelu1970):

Am incercat si driverele care imi vin cu windowsul... Tot degeaba.

| gelu1970 a răspuns:

Marian nu intotdeauna windows are driverele corespunzatoare fiecarui pc. tie iti apar driverele ca fiind instalate toate?

| TD_Marian_2001 explică (pentru gelu1970):

Da. Din Device Manager. Toate sunt instalate. Nu imi apare niciuna cu semnul intrebari.

| gelu1970 a răspuns (pentru TD_Marian_2001):

Instaleaza slim drivers free si vezi daca le ai toate sau actualizate.
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php