| anonim_4396 a întrebat:

Tot timpul am aceeas problema cu PC-ul, acum o luna PC-ul meu mergea foarte bine si puteam sa ma joc linistit, dar dupa aia cand incep sa ma joc unele jocuri (GTA Vice City, GTA San Andreas) mi se blocheaza instant dupa vreo 10-15 minute, ori apare ecran negru in timpul jocului si trebuie sa dau restart, nu cred ca e din cauza ca PC-ul nu duce jocurile deoarece nu sunt cine stie ce jocuri. Ce fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se incinde prea rau placa video sau procesorul. Curata de praf sau treci pe racire cu lichid.

| Mosto_Patrick_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incinde? poate incinge? oricum mersi de ajutor poate voi incerca!

Răspuns utilizator avertizat