| ilikegreen a întrebat:

Salut TPU,de ce cand ma joc nfs underground 2, gta vice city sau gta 3 mi se blocheaza pc-ul si mi se stinge monitorul si trebuie sa ii dau restart,dar doar la jocurile alea de mai sus,dar de exemplu cs source imi merge perfect,dar vreau sa mearga si acele jocuri, vreau sa stiu de la ce este problema si cum sa rezolv aceasta problema.

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Incearca sa verifici calculatorul de viruşi. Daca nu merge reinstaleaza jocurile.