| MyNameIsNick a întrebat:

Un cooler pentru. laptop asezat dedesubt, ar trebui sa traga aerul cald, sau sa impinga aerul rece? Dau funda, veniti si cu explicatia va rog :3

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cooler-ul de sub laptop impnge aerul in fanta care absoarbe laptop-ul aerul facand aerisirea mai eficienta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colerul de sub laptop impinge aerul cum zici tu.

| SouLIce a răspuns:

Acel cooler impinge aerul spre fantele de aerisire ale laptopului

| bcl55 a răspuns:

Un cooler de laptop ar trebui sa impinga aer rece, pentru a raci procesorul. Daca ar trage aer procesorul ar fi foarte cald si se va misca mai greu laptopul si chiar poate uza procesorul scazandu-i din performanta sau poate arde computerul.