| micky a întrebat:

Deci, mi am reformatat calculatorul si am uitat sa salvez arhiva de la messenger big grin. Exista vreo modalitate prin care o pot recupera?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți încerca cu programul Recuva (e gratuit) să scanezi drive-ul C (sau unde aveai Windows-ul) de fișiere șterse. S-ar putea să ai noroc.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am găsit un program care făcea asta. Se numea GetDataBack, mi-a văzut fişierele şterse, dar trebuia să-l cumpăr pentru a le putea recupera.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu, arhiva este stearsa definitiv. Aceasta ti se intampla la fiecare formatare. Daca doreai sa o pastrezi o puteai copia si salva intr-un fisier word. Sorry!

| antonia09 a răspuns:

Din pacate nu exista nici un mod prin care sa iti recuperezi arhiva odata ce ai formatat calculatorul. Poti doar sugera celor de la yahoo intr-un mail sa puna inca o optiune de a salva arhiva pe mail dupa o anumita perioada.
Cu bine,

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva. totul este pierdut si eu am patit asa.

| Alina_5575 a răspuns:

Acelasi lucru l`am patit si eu si mi s-a spus ca nu mai pot sa fac nimic sad