| albertdexter a întrebat:

spuneti-mi si mie dc calculatorul meu merge foarte greu am o placa video incorporata de 96 MB. procesor Intel 2.80GHz..RAM 1.49 GB. cand intru pe youtube nu-mi merg filmuletele mi, se blocheaza merge totul foarte greu. am reformatat si hardul ca, am zis sa nu fie de la virusi si tot degeaba. sa fie placa video foarte slaba? va rog sa ma ajutati daca stiti. Multumesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca de la placa video e, varameo avea una de 64 si tot asa facea desi avea conexiune la net tot de 100 mb/s...e foarte slaba...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil de la conexiunea la internet... ce conexiune ai? placa video incorporata si foarte mica, procesorul micut si el...

| albertdexter explică (pentru anonim_4396):

Am conexiunea destul de buna 100MB trag un film si cu 10 mb

| anonim_4396 a răspuns (pentru albertdexter):

Cred ca de la placa video e, varameo avea una de 64 si tot asa facea desi avea conexiune la net tot de 100 mb/s...e foarte slaba...

| anyhylator a răspuns:

Pai daca ai 96 mb la placa ce mai vrei?
Eu acu intru cu laptopul ca la pc am tot 96mb la placa si merge ca... i-am dat cativa pumni de i-a sarit RAMii di el big grinbig grin

| albertdexter explică (pentru anyhylator):

Pai vad ca unele calculatoare lucreaza binisor si cu placa video 32...

| anyhylator a răspuns (pentru albertdexter):

Pai tocmai de aia ca ai internetul mare, daca aveai un internet cu viteza mai mica mergea mai bine. Daca ai internetul mare si pc slab iti merge mai greu decat daca aveai pc puternic si internet mai mic

| albertdexter explică (pentru anyhylator):

Cu siguranta nu e asta de vina. am avut un pc mult mai slab si mergea ceas... cum am mai spus nu ma gandesc decat la placa video.o, sa incerc cu o alta placa mai buna daca nici asa ...il arunc.NU GLUMESC.

| albertdexter explică:

Si sa fie de la placa video?