| xXAlphaXx a întrebat:

Utilizati Chrome? Daca da, ce parere aveti de noua optiune de a da un search folosind comanda vocala pe Google?

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Da, folosesc Chrome.Si cat despre search-ul care se poate da si cu comanda vocala, mi se pare foarte folositor.Adica ne-ar fi mai usor sa vorbim decat sa scriem, si asta mai ales celora ce nu stiu pre multe despre calculator, si se descurca foarte greu(cum e tata rolling on the floor).Tu ce parere ai?

| xXAlphaXx explică (pentru Dheutsik):

Eu am zis cuvantul cartof iar el mi-a cautat youtuberolling on the floor

| Dheutsik a răspuns (pentru xXAlphaXx):

happy

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Super tare acest browser, si optiunea aia nu mai spun de ea, totul e super!
Bafta!