| NicoleTheEnd a întrebat:

Ce parere aveti despre Google Chrome? E mai bun decat Firefox sau Internet Explorer?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, mi se pare mai bun. Este mai rapid, are un design foarte placut, curat, aerisit. Sunt foarte multumita de Google Chrome.

| mgtow a răspuns:

Eu ma multumesc cu internet explorer 8 merge bine

| User a răspuns:

Ce tot aveti cu Chrome?straight face E zero barat pe langa Mozilla... Iar Explorer, ce sa mai zic... e mult sub nivelul marii.

| Bya132 a răspuns:

Mie mi se pare mult mai bun, si rapid.
Din câte ştiu, firefox aduce mulţi viruşi
Internet Explorer. mi se pare praf.

P. S. Folosesc Google Chrome şi sunt mulţumită de el!

| Gheorghiță_9226 a răspuns:

Eu folosesc toate motoarele de cautare Google Chrome pentru ca e cel mai rapid, Explorer pentru vizionare tv descarcari subtitari, Opera pentru ca e elegant si il vad mai util, Mozilia in cazuri mai speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu pentru ca toate au facilitati:Chrome e mai rapid; la Firefox si Explorer poti sa adaugi add-onuri, etc.Eu folosesc Google Chrome pentru ca nu astept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu siguranta Google Chrome este mai bun ca toate pentru ca este foate rapid.