| Dănuțell a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Am un galaxy s3 si numai pot suna.Cand apelez, imi zice ca se apeleaza dar nu se aude nimic. Dupa aceea cand persoana raspunde nu se aude nimic de asemenea. Cand primesc apeluri la fel straight face. Va rog din tot sufletul ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Difuzorul si / sau microfonul? Ai incercat sa redai o melodie pe difuzor / sa inregistrezi ceva vocal sau video si sa vezi daca ai sunet? Daca nu, aia e problema.

| shannygelu a răspuns:

Fa i un factory reset

| DataSoft a răspuns:

Cel mai probabil este casca.dar cel mai bine mergi la un service gsm ca sa iti spuna exact ce este.
bafta

| Andy2013 a răspuns:

Dacă ai garanția du-te cu el la service, un service Samsung este prin zona Apaca, pe lângă AFI, ți-l face în 1-2 ore.