| dany248y a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy young si nu se mai aude soneria cand primesc apeluri sau ma uit la videoclipuri ce pot sa fac? funda+ vot

Răspuns Câştigător
| Sebi200000 a răspuns:

Inchidel si isi revine, dar daca nu inseamna ca ai o problema cu difuzorul. Fundita? happy

| dany248y explică (pentru Sebi200000):

Am fost la reparati si a spus ca e stricat difuzorul totusi iti dau funda

5 răspunsuri:
| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Exact telefon din asta am si eu si mi s-a intamplat si mie. Inchide-l si vezi ca apoi isi revine! fundita? :-)

| dany248y explică (pentru Anutzaaaaaaaaaaaaaaa):

Cat trebuie sa-l tin inchis?

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu mult! Un minut, maxim. Apoi isi va reveni. Exact asa am facut si eu si a mers.

| ninacool a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel,,, te duci la setari si dai profili telefono si acolo iti da ce cauti happysucces.