| vipera555 a întrebat:

Va rog frumos din suflet ajutati-ma am o problema! De cateva saptamani nu mai imi merge bine netu! Imi scade conexiunea de ex:Cand intru pe minecraft pe un server imi sta 2-3 secund si mi se blocheaza tot 2-3 secunde! Asa si pe google mi se incarca foarte greuu! Si nu am ruter am pin cablu dela de la o firma Akta! Va rogg mult ajutati-ma nu stiu ce sa facc!

2 răspunsuri:
| DavidMihai a răspuns:

Sună la compania la care ai cablul de net.

| vipera555 explică (pentru DavidMihai):

Pai m-am gandit dar nu cred ca e de la ei...OK o sa incerc mersi mult!