| Sebi2023 a întrebat:

Salut TPU happy Voi ce părere aveți despre telefoanele Allview?

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Sunt flag ship uri de buget..depinde pentru ce il folosesti, dar personal nu recomand
Daca vrei un telefon ieftin si catusi de decent, ia ti si tu un Samsung si cam atat..sau un Motorola Edge, Xiaomi, Oppo

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Am avut, nu recomand

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Buna. A avut tatal meu unul in urma cu cativa ani, ma mai jucam si eu pe el, facea lag si se incalzea, iar intr-un final nu a mai tinut bateria la el deloc. Recomand un Samsung in schimb

| BobTheCat a răspuns:

Am avut unul acum ceva timp si era dezastruos! Mergea exagerat de lent (desi nu aveam deloc jocuri sau multe poze), se încălzea rapid si bateria nu era buna deloc. Sincer, iti recomand un Samsung, telefoanele lor chiar sunt de calitate! In cazul in care ai un buget mai mic, cred ca poti gasi unul la mana a doua la un preț decent. Sper ca te-am ajutat! happy