| AdiClipota a întrebat:

Vreau ca pe site-ul meu http://www.gamersarea.eu sa-mi fac o sectiune de imagini gen ROL.ro.Adica un fel de slideshow intre pagini html(fiecare imagine are o pagina html proprie)nu slideshow intre imagini din aceiasi pagina html.Cum pot face asta?

1 răspuns:
| KingSouth a răspuns:

Nu merge site-ul. cred ca ti-a expirat Pai daca te pricepi in HTML / MySqL poti face chiar tu asta. daca nu roaga pe cineva De obicei poti face un slideSlow. dar prin HTML habar nu am exista tutoriale pe net afla de acolo.big grin funda?