| idanna a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac un slideshow cu imagini (poze de ale mele), stiti cumva vreun site, deci sa fie pe lungime sa arate mai multe poze care merg (se deruleaza pozele) pe orizontala si apoi sa pot apasa pe fiecare imagine pe care vreau s-o vad. Mersi!

6 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

De ce sa te chinui, daca vrei sa faci o prezentare foloseste Microsoft power point

| idanna explică:

Mersimult...va pupic!

| lifeForJesus a răspuns:

Buna! cred ca tonguehoto Story 3 for Windows ar fi perfect pentru ce vrei tu...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.onetruemedia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles f bine ce vrei, da` cred ca iti este de ajutor PowerPoint. trebuie` sa-l ai in calculator, daca nu, search google download PowerPoint