| MasterAndrey a întrebat:

Vreau niste recomandari de PC facut pe bucati in maxim 4800-4900 LEI. Toate piesele vreau sa fie de pe PC GARAGE. Il vreau pentru GAMING(cam ultimele jocuri) si putina MUZICA. Dau FUNDA pentru cel mai folositor raspuns!
! NU VREAU MONITOR PENTRU CA AM! DAR IN SCHIMB VREAU : CASTI, MOUSE, TASTATURA, MOUSEPAD.

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Cumpăra ce a recomandat Trynda.

| Trynda a răspuns:

Mouse:Razer Deathadder
Tastatura:Razer blackwidow
Mousepad: Steelseries qck sau razer

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/630370/ Alea sunt de gaming perifericele. iti recomand tastatura/mouse normale de inceput :) Bafta. E cea mai buna configuratie pe care o poti lua in 40 milioane.