| hanks a întrebat:

Salut TPU
vreau sa cumpar multifunctionala asta http://www.azerty.ro/......-wireless/
acu ce vreau sa va intreb
o aveti careva? ce parere aveti de ea?

are 6 cartuse, o alta intrebare ar fi

cele originale, care vin cu ea, sunt reincarcabile sau doar de unica folosinta?
trebuie sa cumpar alte dupa?

mersi si astept raspunsuri.

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

UIte o imprimanta care o folosesc de 3 ani si inca functioneaza in continuare in regim de birou nu home! In primul rand este laser(calitate de 100 de ori mai buna), consumabilele sunt mai convenabile si nr de pagini pe care le imprimi la un refil este triplu! Dar ...intr-un final alegerea iti apartine.Nu da banii pe panarame de imprimate! Succes!