| hanks a întrebat:

Continuarea la intrebarebig grin...Canon Pixma MG6150 asta vreau sa o cumpar, dar inca nu am dat comanda, ca vreau sa o iau de pe net, si de asta nu stiu exact ce cartuse ofera producatorul, modelul asta are 6 cartuse, dar nu stiu daca sunt rencarcabile sau nu...

4 răspunsuri:
| Spoorky a răspuns:

Cind vei cumpara imprimanta vei primi 6 cartuse nu sunt rencarcabile

| AlinnutSsa a răspuns:

Am eu Canon pixma doar ca la mine nu are 6 cartuse si la mine sunt rencarcabile

dar poti sa o cumperiwinking 1. are 6:O din pachet 2. poti sa cumperi altele originale rencarcabile de la magazin- eu asta am facut ca celelalte se stricase [ ti-am zis la cealalta] si cel alb-negru 40lei cel color 80 parca sau mai mult thinking intre 80-120leiwinking si merg reincarcate
Succes:*

| hanks explică:

Deci trebuie sa cumpar apoi cartusele, fiecare in parte.