| blackdevilgang a întrebat:

Vreau sa deschid si eu un subiect, care ma va ajuta sa-mi aleg un aparat foto DSLR. Rog seriozitate, si sa nu fiu luat la bascalie despre pret sau altceva.
Am un buget de 2400 RON si as dori sa imi cumpar un aparat foto(DSLR only) pentru fotografita, dar as dori si sa filmeze 1080p60 neaparat, deoarece vreau sa fac si videoclip-uri, deoarece stiu SVP/After Effects.
Stiu ca este putin bugetul, dar as dori sa stiu care ar fi cel mai bun aparat in acest pret pentru ce vreau eu sa fac.

Răspuns Câştigător
| DoarStefan a răspuns:

Canon 80d, recomand cu toata caldura.

2 răspunsuri:
| Kreisegger a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D4PMJ2BBM/

Incearca acest link.

| blackdevilgang explică (pentru Kreisegger):

Am auzit multe chestii despre d3400. cum ca nu e prea ok