| ajutorul3zz a întrebat:

vreau sa imi achizitionez o placa video ( http://www.emag.ro/......DXZBBMBBM/ ).
Componente:
procesor:i3 3220 3.30 ghz
placa video: r7 260x
ram: 4gb
Cum o sa imi mearga gta 5 si pe ce configuratie (low,mediu,high, rezolutie).
Si inca o intrebare: Pe ce configuratie o sa imi mearga cand filmez (sa am 30 fps +)

4 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1123517/
2800 lei si mult mai bun decat al tau.

| ajutorul3zz explică (pentru VladyXR):

Nu vreau un alt calculator. vreau sa stiu pe ce configuratie o sa imi mearga gta 5 cand filmez.

| badeadaniel98 a răspuns:

Salut!
Daca iti cumperi placa aceea de la eMAG o sa iti mearga pe medium... cu toate ca ar mai merge putin ram, cel putin inca 2.
Cu placa asta care o ai acum nu iti merge pe medium.
Sper ca am fost de ajutor

| ajutorul3zz explică (pentru badeadaniel98):

Eu am pus placa video de pe eMAG la componente, acum am placa video de la procesor(Intel hd 2000/2500 256mb )care e praf.