| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a întrebat:

Vreau sa imi cumpar de Paste "The Sims 3 Supernatural", stiu ca a aparut in luna septembrie a anului 2011 si mai stiu ca cei de la EA au niste explicatii mai complicate prin care iti spun cum sa instalezi un joc mai nou decat cel pe care il ai.De exemplu vreau sa imi istalez Sims 3 Pets cum fac asta?(stiind ca aparut cu o luna mai tarziu decat Supernatural.)

2 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Păi, simplu. Dacă este un EXPANSION PACK, îl instalezi peste jocul ORIGINAL. Dacă este un joc separat, il instalezi ca oricare alt joc pe care l-ai instalat și pană acum.

Vei avea instrucțiunile in carticica din carcasa jocului, întrucat și pe carcasă.

Nu vad rostul acestei întrebari, din moment ce il cumperi în carcasa jocului vei primi toate instrucțiunile de care ai nevoie. Salut și spor la joc!

| Bar_Stefi_1980 a răspuns:

Supernatural s-a facut DUPA pets cu un AN