| MaxKiller911 a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa imi cumpăr o țigară electronica si vreau sa imi spuneti cum as putea sa o fac cat mai putin toxica. Am vazut ca exista e-lichide fara nicotina si am citit ceva despre abur,adica faptul ca daca inhalezi aburii calzi,nu e bine pentru sanatate. Cum pot face sa nu ii inhalez calzi? Presupun ca are legatura cu acea rezistență din tigara. Va rog sa imi iertati exprimarea,dar sunt necunoscator. Pe scurt,intrebarea ar fi : cum pot trage din tigara electronica fara riscuri sau cu cele mai mici riscuri? Dau funda si va multumesc pentru raspunsuri! Tin sa mentionez ca nu am mai fumat niciun fel de tigara pana acum si vreau sa incerc electronica doar de amuzament si curiozitate, de aceea vreau ca riscurile sa fie minime.

P.S. : imi pare rau daca am gresit categoria.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa folosesti tigara electronica la ocazie fara sa improvizezi ce tragi din ea