| Klaudyu_Marian_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu o placa Placa video am gasit doua placii video si sunt in dubii. Una este nvida Placa video Gainward GeForce GTX 460 768 Mb/192bit,DDR5.
Porturi : VGA, DVIx2, HDMI
. Iar cealalta este Sparkle GeForce GT 630 1GB DDR3 128-bit
Vreau sa stiu care este mai buna vreau sa joc city car driving, ets 2, driver san francisco, fifa 16 etc multumesc astept raspuns

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-460-vs-GeForce-GT-630 gtx460 e mult mult mai buna :)

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Clar GeForce GTX 460.

| দদদদ_গগগগ_1990 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mai strangi cativa banuti si sa iti iei o nVidia GTX 750 Ti, este o placa foarte buna. Daca nu, poti lua cam la acelasi pret nVidia GT 730, care este MULT mai buna decat GT 630