| TheOneTime a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon in bugetul de 1300-1500 lei si m-am gandit la urmatoarele variante: LG Nexus 5X sau ASUS Zenfone 3? Zenfone 3-ul e mai noi ca 5X dar asta inca e bun.

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Stii ca pe site-uri gen eMAG poti sa compari produsele, si zic ca cel care are cele mai bune "calitati" sa îl cumperi. Dar daca sunt asemănătoare sa îl cumperi pe cel care te încânta pe tine cel mai mult.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

9 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Mai bun ii un Huawei dupa cum spune Rares

| Alxxzzxx a răspuns (pentru Edisor27):

Ai dreptate, dar dintre Lg şi Asus e mai bun Asus

| Alxxzzxx a răspuns:

Asuz Zenfone 3 este mai bun, având 32 gb
memorie interna, iar 3 GB memorie ram.
Un procesor de octa-core.
Revoluţia camerii este de 16, iar cea secunda de 8

Lăsând la oparte caracteristicile...
Ai putea să îl cumperi de pe eMAG :
http://m.emag.ro
Sau
De pe altex...

După ce am văzut telefonul cred ca este bun,
nu se încălzeşte repede, iar bateria ţine 1-2 zile, dar depinde de cum îl foloseşti...

P.S. Are şi un aspect frumos

| Alxxzzxx a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Sau poţi să compari produsele pe compari.ro sau pe eMag, Altex, Cel,
etc...

| Alxxzzxx a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Edisor27 ai dreptate, e mai bun un Huawei p9, dar întrebarea nu se referă la acest telefon
P.S. Eu Huawei am

| Edisor27 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Da, mersi!

| Alxxzzxx a răspuns (pentru Edisor27):

Pentru ce?

| RaresHS a răspuns:

Buna,

Ti-as recomanda sa mai pui niste bani si sa iti cumperi Huawei p9.
Dar daca nu ai de unde sa mai pui bani atunci poate un Huawei p9 lite.
Dar daca nu iti place nici un Huawei iti recomand sa iti cumperi Asus zenfone 3 deoarece are o tehnologie mai noua implementata in el fata de 5x.