| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon,replica Iphone.Ce telefon imi recomandati, nu mai mult de 500RON.Vreau sa fie bun si sa fie "aspectuos". Daca se poate spuneti-mi si site-ul de unde il pot cumpara.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea poti folosi cuvantul bun si replica in aceeasi propozitie, daca intelegi ce vreau sa spun.

http://one-gsm.ro/breplici-iphone-dual-simb-c-29.html

1 răspuns:
| Teodor_Miu_1991 a răspuns:

Am eu un iphone 4S replica de vanzare e singura replica fidela a iphonului doar camera e de 2 mpx in rest tot ce gasesti pe iphone are sia sta si functioneaza tot sunama daca vrei 0761625551