| iasmina0archie0fan a întrebat:

Ce sa aleg itre htc dreams si samsung galaxy mini? Intentionez sa imi cumpar unul dintre ele dar nu ma pot decide. Va rog veniti cu argumente.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca aleg Samsung galaxy mini ...htc dream are o interfata dezastruasa ...nu imi place deloc

| sergiu2222 a răspuns:

Nu am tinut niciodata in mana un HTC dreams in schimb am tinut galaxy mini si este un telefon minunat touch-ul merge perfect nu ca la alte telefoane trebuie sa te urci pe ele sa apesi cu toata greutatea sa se apese(stiu ca exagerez) recomand galaxy mini!